1- Kişiye Özel Halının kalınlığı nedir??

Halı kalınlığı standart halı kalınlığı olan 7 mm ile 12 mm arasındadır.  Kilim Kalınlığı 3 mm dir.

2 - Hangi Renkleri Kullanıyorsunuz?

Kişiye Özel Halıda milyon renk alternatifi mevcuttur. Göndereceğiniz desenler, görseller vb. milyon renk alternatifi ile deseni çıkartılır. Özel resim dokumalarında/baskılarında ise resime göre en uygun renkler grafikçilerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

3 - Kalitesi Nedir?

Halılarımız polyamid ve polyester halılardır. Stoklarımıza göre bu iki halıdan biri üretime alınmaktadır. Üretimde milyon renk baskı teknolojisini kullanmaktayız.

Polyamid: En çok kullanılan ve en çok bilinen halı elyafı polyamid dir. Polyamid elyaflar oldukça uzun ömürlü ve aşınmaya dayanıklıdır. Sağlam yapısı ve lekeye karşı dirençli olması nedeniyle kirlenmeye karşı eğilimi çok azdır. Bu nedenle yoğun trafik olan bölgeler için çok uygun bir seçimdir.

Polyamid tamamen insan yapımı olan bir elyaf çeşitidir.

İnsan yapımı elyalar arasında polyamid görünümünü en iyi şekilde koruyan olması nedeniyle çoğunlukla tercih edilen halı ham maddelerindendir.

Polyamid güçlü ve aşınmaya karşı dirençlidir. Güneş ışığına ve küflenmeye karşı da mükemmel direnç gösterir. Polyamid polimer elyaflar arasında en iyi rutubeti emme oranına sahiptir.

Düz mikro yüzeyi sayesinde bir çok kire direnç gösterdiği gibi temizlenmesi de oldukça kolaydır.

Polyamid uzun ömürlülüğü ve rutubete olan direnci ile trafik yoğunluğuna sahip bölgeler için mükemmel bir seçim olacaktır.

4 - Teslimat süresi Nedir?

Teslimat süremiz imalat yoğunluğumuza göre 3 - 5 iş gündür.

5 - Ürünü iade garantisi var mı?

Ürün tamamen kişiye özel olması sebebiyle imalat hatası haricinde iade söz konusu değildir. 

6 - Hediye paketi yapılır mı?

Ekstra ücret ile halıya özel paket yapılır.

7 - Fotoğraf Portresi hangi ebatlarda iyi olur?

Sitemizde tüm ebatlarda örnek çalışmalar mevcuttur. Standart ebatımız 50x70 cm dir. Halı ebatı ne kadar büyük olur ise halı üzerindeki ayrıntılar da daha iyi olacaktır. Fotoğrafınızın boyutu orantılı olarak büyütüldüğünden dolayı herhangi bir problemde müşterilerimiz ile irtibata geçilerek başka bir fotoğraf istenilerek müşterilerimize bilgi verilmektedir. Tüm ebatlarımızda +-2 ile -+5 cm fark olabilir.

8 - Ödeme seçenekleri nelerdir?

Banka Havale / EFT,  Kapıda Nakit Ödeme, Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme, Online Kredi Kartı ile Tek çekim yada 12 Ay a kadar Taksit ve Paypal olarak beş çeşit ödeme yöntemimiz mevcuttur. Kapıda ödeme siteminde ürün ücreti ve kargo masrafına ek olarak 7,5 TL alınmaktadır. Kapıda ödeme sadece 1 adet ürün için geçerlidir.

9 - Kargoyu kim öder?

Tüm ürünlerde kargo ücretini alıcı öder. Ortalama kargo ücretleri 50x70, 60x80, 70x90 ebatlarında 10 TL dir. Yurt dışı siparişlerde ise müşterinin bulunduğu bölgeye göre kargo ücretleri ortalama 30 - 60 Euro arasında değişmektedir. Bu fiyat halı ebatına ve bölgeye göre değişkenlik gösterebilir. Yurt dışı siparişleri için lütfen info@kisiyeozelhali.com mail adresinden bilgi alınız.

10 - Halılar yıkanabilir mi?

Halı şampuanları yada tayzikli su ile rahatlıkla yıkanabilir. 

11 - Uzun ömürlü olması için neler yapmam gerekir?

Güçlü kimyasal maddeler tüm tekstil maddelerine zarar verir. Örneğin çamaşır suyu kumaşa dökülmeyeceği gibi halı üzerine de dökülmemelidir.

12 - Halı üzerine yazı yazdırabilir miyim?

Halı üzerine istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz.

13 - Halılar antibakteriyel midir?

Halılarımız toz barındırmayan polyamid ve anti bakteriyeldir. Ayrıca halılarımız Antialerjik ve antistatik özelliğine de sahiptir.